بهترین فست فودهای تهران | بهترین فست فودهای تهران کدامند ؟
04/02/2020
خصوصیات یک آشپزخانه صنعتی خوب | طراحی و تجهیز آشپزخانه صنعتی
04/02/2020

تجهیزات آشپزخانه صنعتی دست دوم | ارتقاء کیفیت و راندمان تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات آشپزخانه صنعتی دست دوم | ارتقاء کیفیت و راندمان تجهیزات آشپزخانه صنعتی

با توجه به رشد روزافزون صنعت در دنیای مدرن مشاهده می کنید در راستای کیفیت و راندمان تجهیزات مختلف همچون صنایع غذایی، کلیه پارامترهای مربوط به سرویس دهی و یا تولید محصول، در کوتاهترین زمان ممکن با توجه به موضوع کیفیت، عملکرد، خروجی مفید با راندمان بالا بسیار حائز اهمیت است.

اولین مبحث مهم در تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی استفاده از متریال مناسب مطابق با نوع کاربری آن می باشد . مبحث کیفیت در این صنعت از ابتدا تا پایان فرآیند ساخت تجهیزات آشپزخانه صنعتی مقوله بسیار مهمی بوده که کاملاً با نظارت و کنترل واحد طراحی و مهندسی کلیه الزامات مربوط به استفاده از مواد اولیه مرغوب و مناسب و بهداشتی، الزامات ساخت مطابق با استانداردهای روز دنیا، دوام و استحکام و زودبادهی جهت برآورده ساختن نیاز متقاضیان در نظر گرفته شده است.

از این رو ابزار و مکانیزم مورد استفاده در این صنعت نیز از تکنولوژی خاص و منحصر به فردی برخوردار است که شما تفاوت دو کالای مشابه را با توجه به نوع تکنولوژی کاملاً متوجه خواهید شد. به عنوان مثال ماشین آلات مورد استفاده در برش و خم و سوراخکاری ورق استنلس استیل و …  می تواند اثر مطلوب و یا نامطلوب روی کالا داشته باشد .

تجهیزاتی چون پانچ یا لیزر که دارای دقت و ظرافت بسیار بالا در تولید محصولات مختلف در تجهیزات آشپزخانه صنعتی شامل تجهیزات فست فود و تجهیزات رستوران بوده می تواند زیبایی تولیدات را چندین برابر کند و در زمان و عرضه محصول در کوتاه ترین زمان ممکن صرفه جویی کند .

کنترل کیفیت این تجهیزات نیز نسبت به روش های سنتی ساخت محصولات نیز آسانتر خواهد بود چرا که شما با دسترسی به نقشه های بهینه و به روز ساخت تجهیزات و به همرا BOM محصولات و دستورالعمل ساخت ، کلیه فرآیند های ساخت محصول را صفر تا صد پایش و بازرسی نمایید . مباحث ایزو ۹۰۰۱ که در سیستم های منسجم استقرار داشته نیز کمک شایانی در این عرصه خواهد نمود .

مطب پیشنهادی :
آیین نامه بهداشتی محل پخت و توزیع غذا در آشپزخانه های صنعتی

باید در نظر داشت موضوع کیفیت و راندمان تجهیزات در تجهیزات آشپزخانه صنعتی تنها به بازرسی چشمی محصولات چه در بخش شناخت متریال و چه فرآیند تولید همچون جوش آرگون و یا پرداختکاری منتهی نمی گردد بلکه جدای از بازرسی چشمی ، دیگر ابزار کنترلی خاص و منحصر به خود را دارد که شما در جایی می بایست کیفیت مواد اولیه را بسنجید و یا ابعاد و اندازه ها را مطابق نقشه و دستورالعمل ، با معیارها و شاخص های استاندارد و حد پذیرش ها بسنجید .

مبحث تطابق عدم تطابق ، انطباق و عدم انطباق ، اقدامات اصلاحی و کنترل فرآیند آماری از مقوله های کاربردی در بسیاری از صنایع می باشد که یک واحد کیفی با استفاده از کلیه فرآیندهای بالقوه در این صنعت خروجی خوبی را با شناسایی درصد اشتباهات و خطاها را با گزارشات جمع آوری شده به سیستم معرفی خواهد کرد و در نهایت محصول تکمیل شده برای مخاطبان قابل ضمانت می باشد .

 

نگین دما گسترش مرکز پخش و فروش انواع کباب پز تابشی در ایران

نگین دما گسترش اراک

اراک- کیلومتر 6 جاده تهران- خیابان صنعت- خیابان امام رضا(ع)، پولاد4
بزرگترین شرکت تولید کننده کباب پز تابشی و محصولات تابشی در ایران,
اراک, ایران 08634131880
تلفن: 08634131880
تلفن دوم: 09188606232
URL: https://damagostaresh.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *